Provoz e-shopu je nepřerušen! Všechny objednávky jsou vyřízovány řádně a včas. Česká pošta a PPL fungují v běžném režimu. Jen omezené reklamace .

Informace

Nejprodávanější produkty

COMPASS Obal na pneumatiky M 66x96cm POLYESTER Zobrazit větší

COMPASS Obal na pneumatiky M 66x96cm POLYESTER

Nový produkt

Compass

na 4 pneumatiky pro 13" - 16"

Více informací

499,00 Kč

Více informací

Přezouvání zimních pneumatik na letní, pak zase zpátky a takhle pořád dokola. Je to otrocká práce, ale je nutná pro bezpečí nejen přepravovaných osob, ale také auta. Co ale se sadou pneumatik, které zrovna nemáte obuté? Jsou neskladné, nikdy se vám je nepodaří umýt úplně dočista, přeci jen je to část auta, která dostává nejvíc zabrat.

Už se nemusíte strachovat, že vám letní pneumatiky přes zimu rozkouše nějaké zvířátko, které se ve vašem sklepě rozhodlo přečkat mrazy. V obalu na pneumatiky uzavíratelném na zip budou v bezpečí. Obal je vyroben z polyesteru, takže je pevný a jen tak se neroztrhne. Vaše pneumatiky budou v bezpečí.

Všechny pneumatiky se vejdou do jednoho obalu, takže nebudete muset zbytečně bojovat se čtyřmi obaly, v nichž by byly pneumatiky uloženy jednotlivě. Navíc nebudou zabírat moc místa, budou totiž všechny čtyři spolehlivě umístěny jedna na druhé a obal zabrání jejich posunování a padání. Stačí najít místečko ve sklepě, garáži nebo v kůlně, kam pneumatiky uložíte a nebudete si na ně muset vzpomenout dříve než za půl roku.

Klíčové vlastnosti

 • Pro 4 kusy 13"-16" pneumatik
 • Maximální vnější průměr 66 cm
 • Maximální šířka pneu 24 cm
 • Uzavíratelný na zip
 • Materiál: Polyester

Recenze

Známka 
2020-01-26

.

.

  Napsat svou recenzi!

  Napsat recenzi

  COMPASS Obal na pneumatiky M 66x96cm POLYESTER

  COMPASS Obal na pneumatiky M 66x96cm POLYESTER

  na 4 pneumatiky pro 13" - 16"

  30 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Follow us on Facebook